Libraries provider (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Version
fi: Versio

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Source
fi: Lähde

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Variant
fi: Muunnos

en: Library
fi: Kirjasto

en: Libraries
fi: Kirjastot
