Libraries provider (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Never
sl: Nikoli

en: Revert
sl: Povrni

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
