Libraries provider (8.x-1.4) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Version
ast: Versión

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: Never
ast: Nunca

en: Revert
ast: Desfacer
