Libraries provider (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Version
eu: Bertsioa

en: Edit
eu: Editatu

en: Name
eu: Izena

en: ID
eu: IDa

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Source
eu: Iturburua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
