Libraries provider (8.x-1.4) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Version
hi: संस्करण

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: ID
hi: आईडी

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Source
hi: स्रोत

en: Revert
hi: वापिस लाएँ

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: Library
hi: लाइब्रेरी

en: Libraries
hi: लाइब्रेरीज़
