Libraries provider (8.x-1.5) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Always
de: Immer

en: Never
de: Nie

en: Source
de: Quelle

en: Revert
de: Zurücksetzen

en: Minified
de: Minimiert

en: Custom options
de: Benutzerdefinierte Optionen

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Variant
de: Variante

en: Library
de: Bibliothek

en: Libraries
de: Bibliotheken

en: libraries
de: Bibliotheken

en: Replaces
de: Ersetzt
