Libraries provider (8.x-1.5) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Never
ka: არასდროს

en: Source
ka: წყარო

en: Revert
ka: დაბრუნება
