Libraries provider (8.x-1.5) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Never
kk: Ешқашан
