Libraries provider (8.x-1.5) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Revert
sq: Rikthe

en: About
sq: Informacione
