Libraries provider (8.x-1.5) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Version
vi: Phiên bản

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: ID
vi: Mã

en: Always
vi: Luôn luôn

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Source
vi: Nguồn

en: Revert
vi: Trở lại

en: Minified
vi: Đã thu gọn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Library
vi: Thư viện

en: Libraries
vi: Thư viện
