Libraries provider (8.x-1.6) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Name
mn: Нэр

en: Revert
mn: Буцаах
