Libraries provider (8.x-1.6) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Version
pl: Wersja

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Source
pl: Źródło

en: Revert
pl: Przywróć

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Variant
pl: Wariant

en: Library
pl: Biblioteka

en: Libraries
pl: Biblioteki
