Libraries provider (8.x-1.9) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Version
bs: Verzija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Source
bs: Izvor

en: Revert
bs: Vratiti
