Library (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Transaction ID
be: ID транкзацыі

en: Item
be: Элемент

en: Message
be: Паведамленне

en: Label
be: Подпіс

en: Notes
be: Заўвагі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Other
be: Іншыя

en: Language code
be: Код мовы

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
