Library (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Transaction ID
cs: ID transakce

en: Item
cs: Položka

en: Message
cs: Zpráva

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Label
cs: Popisek

en: Notes
cs: Poznámky

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Other
cs: Jiné

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Changed
cs: Změněno

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Library
cs: Knihovna

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label
