Library (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Transaction ID
uk: ID трансакції

en: Item
uk: Елемент

en: Message
uk: Повідомлення

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Label
uk: Мітка

en: Notes
uk: Примітки

en: Created
uk: Створено

en: Other
uk: Інше

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Changed
uk: Змінено

en: Transaction id
uk: id операції

en: Due date
uk: Термін виконання

en: Language code
uk: Код мови

en: Barcode
uk: Штрих-код

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: User id
uk: ID користувача

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Library
uk: Бібліотека

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
