Library (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Transaction ID
gu: લેવડ-દેવડ આઇડી

en: Item
gu: નંગ

en: Remove
gu: લોપ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Create
gu: બનાવો

en: Other
gu: અન્ય

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે

en: Publishing status
gu: પ્રકાશન સ્થિતિ
