Library (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Item
lt: Elementas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Message
lt: Žinutė

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Label
lt: Etiketė

en: Notes
lt: Pastabos

en: Created
lt: Sukurta

en: Create
lt: Kurti

en: Other
lt: Kiti

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Changed
lt: Pakeista

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Library
lt: Biblioteka
