Library (8.x-1.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Item
ar: عنصر

en: Remove
ar: حذف

en: Message
ar: الرسالة

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Label
ar: التسمية

en: Notes
ar: ملحوظات

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Other
ar: آخر

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Changed
ar: تم التغير

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: UUID
ar: المعرف UUID
