Library (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Transaction ID
ca: ID de la transacció

en: Item
ca: Element

en: Remove
ca: Elimina

en: Message
ca: Missatge

en: Node ID
ca: ID del node

en: Label
ca: Etiqueta

en: Created
ca: Creat

en: Other
ca: Altres

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Changed
ca: Canviat

en: Transaction id
ca: Identificador de la transacció

en: Due date
ca: Data de venciment

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Library
ca: Biblioteca

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
