Library (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Transaction ID
el: ID συναλλαγής

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Message
el: Μήνυμα

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Label
el: Ετικέτα

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Other
el: Άλλο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί

en: User id
el: Id χρήστη

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης
