Library (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Transaction ID
ru: Код транзакции

en: Item
ru: Элемент

en: Remove
ru: Удалить

en: Message
ru: Сообщение

en: Node ID
ru: ID материала

en: Label
ru: Метка

en: Notes
ru: Примечания

en: Created
ru: Создано

en: Other
ru: Другое

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Changed
ru: Изменение

en: Transaction id
ru: id операции

en: Due date
ru: Срок

en: Language code
ru: Код языка

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: User id
ru: ID пользователя

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: Library
ru: Библиотека

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
