Library (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Transaction ID
ta: பரிவர்த்தனை ௮டையாளம்

en: Item
ta: உருப்படி

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Message
ta: செய்தி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Other
ta: மற்றவை

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி
