Library (8.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Message
am: መልእክት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Update
am: አዘምን

en: ID
am: አይዲ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
