Library (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Remove
az: Çıxart

en: Message
az: Mesaj

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Update
az: Yeniləmə

en: never
az: heç vaxt

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Language code
az: Dil kodu

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
