Library (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Message
bn: বার্তা

en: Update
bn: আপডেট

en: never
bn: কখনোই নয়

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে
