Library (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Remove
eo: Forigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: never
eo: neniam

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
