Library (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Transaction ID
fi: Tapahtuma ID

en: Item
fi: Nimike

en: Remove
fi: Poista

en: Message
fi: Viesti

en: Label
fi: Tunnus

en: Update
fi: Päivitys

en: never
fi: ei koskaan

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Created
fi: Luotu

en: Getting started
fi: Aloitus

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Due date
fi: Eräpäivä

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: daily
fi: päivittäin

en: weekly
fi: viikoittain

en: About
fi: Tietoja

en: monthly
fi: kuukausittain

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Library
fi: Kirjasto

en: Renew
fi: Uusiminen
