Library (8.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Message
fil: Mensahe

en: Update
fil: Gawing bago

en: never
fil: hindi kailanman

en: Created
fil: Inilikha
