Library (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Transaction ID
hr: ID transakcije

en: Item
hr: stavka

en: Remove
hr: Ukloni

en: Message
hr: Poruka

en: Label
hr: Oznaka

en: Update
hr: Osvježi

en: never
hr: nikada

en: Notes
hr: Bilješke

en: Created
hr: Stvoreno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: daily
hr: dnevno

en: weekly
hr: tjedno

en: About
hr: Opis

en: monthly
hr: mjesečno
