Library (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Remove
jv: Buwang

en: Message
jv: Pesen

en: Node ID
jv: ID Node

en: Label
jv: Judul

en: Update
jv: Dianyari

en: never
jv: ora tau

en: Created
jv: Digawé

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani
