Library (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Item
km: ធាតុ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Message
km: សារ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Label
km: ស្លាក

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: never
km: កុំ​

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
