Library (8.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Remove
nn: Fjern

en: Message
nn: Melding

en: Label
nn: Etikett

en: Update
nn: Oppdater

en: never
nn: aldri

en: Notes
nn: Notat

en: Created
nn: Laga

en: Language code
nn: Språkkode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Library
nn: Bibliotek
