Library (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Remove
ps: لركول

en: Message
ps: پيغام

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: never
ps: هيڅکله

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
