Library (8.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Remove
bs: Ukloni

en: Message
bs: Poruka

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: never
bs: nikad

en: Created
bs: Kreiran
