Library (8.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།
