Library (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Transaction ID
et: Ülekande ID

en: Item
et: Kirje

en: Remove
et: Eemalda

en: Message
et: Teade

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Label
et: Nimetus

en: Update
et: Uuenda

en: never
et: mitte kunagi

en: Created
et: Loodud

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Changed
et: Muudetud

en: Transaction id
et: Tehingu id

en: Language code
et: Keele kood

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: daily
et: kord päevas

en: weekly
et: kord nädalas

en: About
et: Programmist

en: Publishing status
et: Avaldamise olek
