Library (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Transaction ID
ka: ტრანზაქციის იდენტიფიკატორი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: never
ka: არასდროს

en: Created
ka: შექმნილია

en: Language code
ka: ენის კოდი
