Library (8.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Item
ku: دانە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Message
ku: پەیام

en: Label
ku: پێناس

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: never
ku: هیچ کات

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: About
ku: دەربارە
