Library (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Remove
sq: Hiq

en: Message
sq: Mesazhi

en: Update
sq: Rifresko

en: never
sq: asnjëherë

en: Created
sq: Krijuar

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: About
sq: Informacione
