Library (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Language code
ug: تىل كودى

en: About
ug: ھەققىدە
