Library Field (1.0.0-beta4) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Approve
af: Keur goed

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Revisions
af: Weergawes

en: Explanation
af: Verduideliking

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
