Library Field (1.0.0-beta4) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: Close
am: ዝጋ

en: Sort by
am: ደርድር
