Library Field (1.0.0-beta4) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Approve
ar: الموافقة

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: Theme
ar: حلة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Active
ar: نشط

en: Module
ar: الوحدة

en: Revisions
ar: المراجعات

en: Explanation
ar: الشرح

en: Desc
ar: تنازلي

en: Close
ar: إغلاق

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Approved
ar: معتمد

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: empty
ar: فارغ

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
