Library Field (1.0.0-beta3) - en to be translation catalogue (22 entries)

en: Approve
be: Дазволіць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Enabled
be: Уключана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Theme
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Module
be: Модуль

en: Revisions
be: Версіі

en: Explanation
be: Тлумачэнне

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
