Library Field (1.0.0-beta4) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Approve
bg: Одобри

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Revisions
bg: Редакции

en: Explanation
bg: Обяснение

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Apply
bg: Търси
