Library Field (1.0.0-beta4) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Approve
gl: Aprobar

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Theme
gl: Tema

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Module
gl: Módulo

en: Revisions
gl: Revisión

en: Explanation
gl: Explicación

en: Close
gl: Pechar

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Approved
gl: Aprobado

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: empty
gl: baleiro

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Custom text
gl: Texto personalizado

en: Not Approved
gl: Rexeitado

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
