Library Field (1.0.0-beta4) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Approve
gu: મંજૂરી આપો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: All
gu: બધા

en: Active
gu: સક્રિય

en: Explanation
gu: સ્પષ્ટીકરણ

en: Close
gu: બંધ

en: Approved
gu: મંજૂર

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
