Library Field (1.0.0-beta4) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Approve
he: אשר

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Module
he: מודול

en: Revisions
he: גרסאות

en: Explanation
he: הסבר

en: Desc
he: יורד

en: Close
he: סגירה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Approved
he: מאושר

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: empty
he: ריק

en: Offset
he: היסט

en: Custom text
he: טקסט מותאם אישית

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
