Library Field (1.0.0-beta4) - en to hr translation catalogue (24 entries)

en: Approve
hr: Odobri

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Theme
hr: Tema

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Module
hr: Modul

en: Revisions
hr: Revizije

en: Explanation
hr: Pojašnjenje

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Custom text
hr: Proizvoljni tekst

en: Asc
hr: Uzlazno
